Albayrak ve Erkiş, Saray’daki çalışmaları inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ile ilçede devam eden yatırımları yerinde inceledi.

Albayrak ve Erkiş, Saray’daki çalışmaları inceledi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray girişinde bulunan büyükşehir belediyesine ait yağmur suyu menfez çalışmasını ve Büyükyoncalı mahallesindeki iki noktada devam eden kanalizasyon arıtma çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Albayrak’a ziyaretinde Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ve TESKİ yetkilileri eşlik etti. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Albayrak, ‘’Büyükyoncalı Mahallesi, Atatürk Caddesi ve 1 Kasım Caddesinde ‘Kanalizasyon ve İçme Suyu İnşaatı’ işi kapsamında 4450 metre kanalizasyon hattı döşenecek olup parsel bağlantıları da yenilenecektir. Saray Büyükyoncalı’daki çalışmalarımız 2020 yılı içerisinde tamamlanacaktır.” dedi.

Başkan Albayrak’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ise; ‘’Günün ilk ışıkları vilayetimize henüz ulaşmadan başlayan mesaisi gecenin son ışığı sönmeden bitmeyen Tekirdağ’ın Kadir Abisi’ne Saray Halkı olarak minnettarız.’’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 16:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65