Halk Sağlığı Tehlikede!

Kapaklı'da bir marketten alışveriş yapan vatandaşın satın aldığı ekmekten sinek çıktı. Markete giderek tepki gösteren vatandaş, ekmeğin ilçede faaliyet gösteren bir fırında üretildiğini öğrenirken, duruma tepki gösterdi.

Halk Sağlığı Tehlikede!

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı'da bir marketten alışveriş yapan vatandaşın satın aldığı ekmekten sinek çıktı. Markete giderek tepki gösteren vatandaş, ekmeğin ilçede faaliyet gösteren bir fırında üretildiğini öğrenirken, duruma tepki gösterdi.

"DAHA FAZLA DENETİM YAPILMALI"

İsminin açıklanmasını istemeyen vatandaş, yetkililerin bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini kaydederek, "Markete giderek ekmek aldım. Evde ekmeğin içerisinde sinek olduğunu fark ettim. Ekmeği alarak merkete götürdüm ve iade ettim. Market sahibi ise ekmeği ilçede faaliyet gösteren bir ekmek fırından aldığını söyledi ve durumu fırın sahibine ileteceğini belirtti. Bu tür sorunların çok yaşandığını duyuyoruz. Bu defa bizim başımıza geldi. Kapaklı'da faaliyet gösteren fırın, lokanta ve pastanelerin daha fazla denetim altına alınması gerektiğini düşünüyorum." dedi

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 17:36

Adem Çil

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3