Sözdinler'den Afrin açıklaması

Sözdinler'den Afrin açıklaması

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler,  ‘Zeytin Dalı Harekatı’ ile ilgili bir açıklama yaptı.

Sözdinler; “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın kahraman Türk Ordumuzun başarısı ile sonuçlanacağına inancımız tamdır” dedi.

Harekatta, Türk Ordusu tarafından belirlenen planlama çerçevesinde, sadece teröristler ve bunlara ait barınak, sığınak, mevzii, silah, araç ve gereçler hedef alınmakta olduğunu kaydeden Sözdinler şunları söyledi: “Harekat başarıyla devam ederken, tüm dileğimiz, şehit ve gazi sayımızın en az sayıda olmasıdır. Bu vesileyle, bugüne kadar bu vatan için canını feda eden tüm şehitlerimize rahmet, geride kalan ailelerine ve sevdiklerine başsağlığı, yaralanan gazilerimize de acil şifalar dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 15:58

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3