Rahmi Yılmaz adaylığını açıkladı

Rahmi Yılmaz adaylığını açıkladı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak olan seçim öncesi adaylığını açıklayan Rahmi Yılmaz, seçimlerde mavi liste ile yarışacaklarını açıkladı.

19 Eylül 2017 Salı günü saat 14:00’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonun’nda basın açıklaması yapan Rahmi Yılmaz, 1 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak seçimlerde mavi liste ile yarışacaklarını açıkladı.

MEVCUT YÖNETİME SERT YÜKLENDİ

Adaylığını açıklayan ve mevcut ÇTSO yönetimini sert bir dille eleştiren Yılmaz, ‘’Hepinizin bildiği gibi 1 Ekim Pazar günü oda organ seçimlerimiz yapılacaktır. Demokratik bir yarışla seçime girmeye cesaret edemeyen mevcut Yönetim Kurulu, karşı liste olmadan, seçim yarışına girmeden, kurnazca tek listeyle seçime girerek bütün grupları alma amacında idi. 3 aydır odamızdan dilekçe ile birlikte kanun maddesini yazarak seçmen listesini istememize rağmen tarafımıza verilmedi. Ancak Kozuva yönetiminin atladığı bir şey vardı. Karşılarında odamıza 22 yıl önce Meclis Üyesi olan, daha sonra Meclis Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyesi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve TOBB Genel Kurul Delegeliği olmak üzere bütün görevlerde bulunmuş Rahmi Yılmaz arkadaşınız bulunmaktadır. Her dönem olduğu gibi üyelerimizin menfaatine olmayan hiçbir şeye evet demedim. Bundan dolayı da hem önceki yönetimlerle hem de mevcut yönetimle ters düşmemizin sebebi budur. Artık bu sebebi tamamen ortadan kaldırmak için, üyelerimizin menfaatlerini koruyabilmek ve onların menfaatleri doğrultusunda onlara hizmet etmek için ekibimle birlikte Yönetim Kurulu Başkanlığı adaylığımızı açıklıyorum.’’ dedi.

‘’HER TÜRLÜ HİZMET BEDELLERİNDE %50 İNDİRİM YAPILACAKTIR!’’

Yönetime geldiği taktirde üyelerden alınan hizmet bedellerinde %50 indirim yapacağı vaadinde bulunan Yılmaz, ‘’Odadaki gereksiz danışman sayısı düşürülecek ve gereksiz harcamalar yapılmayacaktır. Fuar adı altında yurtdışı ve yurtiçi seyahatlere tatil amaçlı ne meclis üyeleri ne de oda personelleri gönderilmeyecektir. Kozuva yönetiminde kendi reklamını yapma amacı ile kurduğu ‘Birlik Dergisi’ tamamen kaldırılacaktır. Tasarruf yapılarak üyelerimizin odamıza ödediği oda kayıt ücreti, yıllık aidat ve her türlü hizmet bedellerinde %50 indirim yapılacaktır.’’ dedi.

‘’ANLAŞMALI AVUKATLAR VE YABANCI DİL BİLMEYEN PERSONELLER VAR!’’

Açıklamasında mevcut yönetime sert bir dille eleştirilerde bulunmaya devam eden Yılmaz, ‘’Kozuva yönetiminin yaptığı gibi üyelerimiz 500 TL borç için avukatlara verilip 500 TL de yandaş avukatlara para kazandırılmayacaktır. Şuan odamızda 5 adet fazladan danışman bulunmakta, ayrıca yabancı dil bilen oda personeli sayısı ise çok az. Biz bunları tamamen denetleyerek bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve sizlere daha iyi bir hizmet verme gayesinde bulunacağız.’’ söylemlerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 17:47

Ünal Fırat


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3