Ordulular kahvaltıda buluştu

Ordulular kahvaltıda buluştu

Kapaklı Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, düzenlenen kahvaltı programında üyeleriyle bir araya geldi.

14 Ocak 2018 Pazar günü saat 10:00’da Cumhuriyet Mahallesi Sema Sokak’taki yeni dernek lokalinde düzenlenen kahvaltıya CHP Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Saç, Dernek Başkanı Murat Soytürk, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

DERNEK HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Kahvaltıda konuşma yapan Kapaklı Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Soytürk, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

“AMAÇ YENİ LOKALİN TANITILMASI”

Yeni dernek lokalinin tanıtılması için böyle bir program düzenlediklerini belirten Soytürk, “İlk yönetime geldiğimizde 2 katlı bir dernek lokali gerektiğini söylemiştik. Daha önce bir yönetim odamız yoktu. Yönetim kurulu toplantılarımızı rahat bir ortamda yapamıyorduk. “ dedi.

“MİSAFİRHANE VE OYUN ALANLARI OLACAK”

Konuşmasında yeni dernek lokalini tanıtan Soytürk, “Derneğimizin alt katında toplantı yapılabilecek, yemekler verilebilecek. Langırt ve bilardo gibi oyun alanları olacak. Dernek bünyemizde misafir hanemiz olacak, dışarıdan gelen misafirlerimizi derneğimizde ağırlayabileceğiz. Aidat sistemi oluşturacağız. Bu güne kadar esnaflara büyük yük düştü. Bundan sonra aidat sistemi ile bu yükü hafifletmek istiyoruz.” Diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 10:51

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3