Albayrak: ‘’En büyük yatırımlarımızdan biri’’

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Avrupa standartlarında hizmet veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Malkara Et Kombina Tesisini ziyaret etti.

Albayrak: ‘’En büyük yatırımlarımızdan biri’’

Kapaklı Gazetesi - Başkan Kadir Albayrak, Malkara Et Kombina Tesisine gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında tesiste yapılan kesim hizmetlerini, soğuk hava depolarını ve kombina et tesisine ilave olacak alanları inceledi. İnceleme sonrasında açıklama yapan Başkan Albayrak, ''Malkara Et Kombina Tesisi, Büyükşehir Belediyesi olarak bizim kırsal kalkınmayı destekleme ve hayvancılığı geliştirme projeleri kapsamında en büyük yatırımlarımızdan biridir. Tesisimiz her gün kalitesini arttırmaya devam ediyor. Tüm vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve esenlik dileklerimi sunarım.” dedi.

BİRLİKTE GEZDİLER

Başkan Albayrak’a ziyareti sırasında Başkan Danışmanı Sertaç Balyemez, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Dr. Deniz Bozdoğan, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Alpaslan Kurtoğlu ile Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Yüksel Özdal da yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 14:59

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
öztürk
öztürk - 1 yıl Önce

sayın başkan malkara neresi tekırdağ orta yeri neresi malkaradan kapaklıya çerkezköy e et gelene kadar 150 km bunu kafanız almıyormu

SIRADAKİ HABER

banner65