Zabıta Müdürlüğünden berber ve kuaförlere denetim

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Kapaklı’da faaliyet gösteren berber, kuaför ve güzellik salonları zabıta ekiplerince denetlendi.

Zabıta Müdürlüğünden berber ve kuaförlere denetim

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeniden hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarına denetim gerçekleştirdi.

COVID-19 tedbirleri kapsamında kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları 11 Mayıs itibariyle yeniden hizmet vermeye başladı. Maske ve eldiven zorunluluğu getirilen berber, kuaför ve güzellik salonları ise Kapaklı Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından denetledi. Hijyen denetimi yapan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işletmecilere ve çalışanlara İçişleri Bakanlığı genelgesi ve uygulamalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

"TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMALARINI RİCA EDİYORUZ"

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hizmet alması amacıyla denetimlerimize aralıksız devam edeceğiz. Bu süreçte esnafımızın ve gelen müşterilerin sağlık açısından kurallara uyması gerekmektedir. Bu konuda normalleşme süreci boyunca rehavete kapılmadan tüm halkımızın tedbiri elden bırakmamalarını rica ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 18:07

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65