Yozgatlılar piknikte buluşacak

Kapaklı Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Trakya Yozgatlılar Federasyonu işbirliği ile 15 Eylül Pazar günü piknik şöleni düzenleyecek.

Yozgatlılar piknikte buluşacak

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Trakya Yozgatlılar Federasyonu işbirliği ile 15 Eylül Pazar günü piknik şöleni düzenleyecek.

Kapaklı Yozgatlılar Derneği, 15 Eylül Pazar günü saat 10.00 ile 18.00 saatleri arası bir piknik şöleni düzenleyecek. Trakya Yozgatlılar Federasyonu’nun da destekleri ile düzenlenen şölen, İkiz Göller Mesire Alanı’nda gerçekleşecek. Türlü etkinliklere ev sahipliği yapacak şenlikte 14.30'da da ağalık seçimi gerçekleştirilecek.

‘’TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ DAVETLİ’’ 

Gerçekleşecek olan şölenle ilgili vatandaşlara davette bulunan Trakya Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Burhan Koç, ‘’15 Eylül Pazar günü üyelerimizi bir araya getirmek, kaynaştırmak ve tanıştırmak amaçlı bir piknik şöleni düzenleyeceğiz. Şölenin tertibinde emeği geçen Kapaklı Yozgatlılar Dernek Başkanı Nurettin Acar’a ve yönetimine çok teşekkür ederiz. Eğlencenin bol olduğu bu şölende tüm hemşehrilerimiz davetlidir.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 13:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3