Yılmaz: 'Sen evde kal şov bizim işimiz’ dediler

CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in 23 Nisan konvoyunu eleştirdi.

Yılmaz: 'Sen evde kal şov bizim işimiz’ dediler

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in de dahil olduğu 23 Nisan konvoyunu eleştiren CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz, ‘’Evde kal çağrısı yapan belediye kendi tüm dostlarını bir seçim havasında sokağa dökmüştür. ’’ dedi.

Kapaklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı münasebetiyle bir konvoy düzenledi. Sokağa çıkma yasağında düzenlenen konvoy, siyasilerin ve vatandaşların tepkisini çekti. Konvoyla ilgili Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i eleştiren isimlerden biri de CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz oldu.

KONVOYU ‘SİYASİ ŞOV’ OLARAK DEĞERLENDİRDİ

Konvoyda kolluk kuvvetleri ve polis araçları yerine, AK Parti Teşkilatı mensupları ve parti sempatizanı vatandaşların bulunduğunu iddia eden CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz, Başkan Çetin’e sokağa çıkma yasağını hatırlattı. Konvoyu ‘siyasi şov’ olarak değerlendiren Başkan Yılmaz, ‘’ Evde kal çağrısı yapan belediye kendi tüm dostlarını bir seçim havasında sokağa dökmüş “Biz sizin yerinize de gezeriz” edası ile sokağa çıkamayan vatandaşı imrendirerek sokaklarda konvoy yapmıştır.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 17:33

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yücel çavdar
Yücel çavdar - 1 yıl Önce

Sizin zihniyetinize sadece gülerim

Kapaklı
Kapaklı - 1 yıl Önce

Sana yaranılmıyor ki kardeşim bu adam evde otursa suç sokağa çıksa suç. Başkana muhalefet olacaksın diye ota .... sarmaya başladın. Birde aynı şeyleri irfan başkanın yaparken sesin neden çıkmıyordu. Siz yapınca hizmet başkası yapınca şov olur.

Kapaklıyı seven bi vatandaş
Kapaklıyı seven bi vatandaş - 1 yıl Önce

Sayın erdinç bey kardeşim sen ne yiyorsun ne içiyorsun bana da verir misin bu yapılan konvoy gövde gösterisi degil ulu önder Mustafa Kemal Atatürk konvoyu dur hani aylar önce kültür merkezinin ismini eleştiyordunuz ya ne ara unuttunuz ata nızı erdinç bey sende gövde dösterisi yapmak istiyorsan ramazan geldi kutu yardımı yap ihtiyacı olan vatandaşlarımıza saygılar he bu arada bu konvoy Çerkezköy de oldu oda bişey demek ister misin erdinç beyyy

Kapaklı esnafı
Kapaklı esnafı - 1 yıl Önce

Saygı degerli erdinç bey boş yapma

Çiftçi
Çiftçi - 1 yıl Önce

Aynı şekilde Çerkezköy Belediye Başkanı yaptı ne tepki verdiniz çok merak ettim ? Pardon duyamadım?

Turgay çiçek
Turgay çiçek - 1 yıl Önce

AK Parti zihniyeti

SIRADAKİ HABER

banner65