Yıldızkent Kavşağı projesi hakkında istişare ettiler

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Kapaklı’nın trafik sorunuyla ilgili Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’yu makamında ziyaret etti.

Yıldızkent Kavşağı projesi hakkında istişare ettiler

Kapaklı Gazetesi - Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile görüşen AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Yıldızkent Kavşağı projesi ile ilgili istişarelerde bulundu.

Ziyaret esnasında Milletvekili Yel’e AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle eşlik etti. Yıldızkent Kavşağı yapımı projesi, Muratlı Karıştıran yolunun BSK yapılması, Hayrabolu – Tekirdağ bölünmüş yolunun yapımının hızlandırılması ve Ergene Cumhuriyet Mahallesi’ndeki kavşak çalışmaları hakkında görüşme gerçekleştiren Yel, bölge ile ilgili talepleri bir bir Müdür Uraloğlu’na iletti.

“EN KISA SÜREDE TALEPLER YERİNE GELECEK”

Misafirperverliğinden ötürü Uraloğlu’na teşekkür eden AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, “Genel müdürümüz gerekli çalışma ve değerlendirilmelerin yapılarak en kısa sürede taleplerin yerine getirileceği ifade etmiştir. Kendisine ilgi ve misafirperverliği için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 17:52

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
şaHincİ nNibbas
şaHincİ nNibbas - 8 ay Önce

hacı yolu genişletin la valla yan veremiyoruz dapdar trafik oluyor saçma sapan

SIRADAKİ HABER

banner65