‘’Yenilenen konteynerler ile tasarruf sağlanıyor’’

Kapaklı genelinde bulunan, fiziksel özelliklerini kaybeden ve tamir edilmesi gereken çöp konteynerleri belediye ekiplerince toplanarak yenileniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, belediye bünyesinde yapılan bakım ve onarım çalışmalarıyla önemli ölçüde tasarruf sağlandığını ifade etti.

‘’Yenilenen konteynerler ile tasarruf sağlanıyor’’

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı genelinde bulunan, fiziksel özelliklerini kaybeden ve tamir edilmesi gereken çöp konteynerleri belediye ekiplerince toplanarak yenileniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, belediye bünyesinde yapılan bakım ve onarım çalışmalarıyla önemli ölçüde tasarruf sağlandığını ifade etti.

Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kapaklı genelinde eskiyen ve onarımına ihtiyaç duyulan çöp konteynerleri yenileriyle değiştiriliyor. Eski konteynerler ise bakım ve onarımları gerçekleştirilerek ihtiyaç duyulan bölgelerde kullanıma sunuluyor.

“ÖNEMLİ ÖLÇÜDE TASARRUF SAĞLADIK”

Yapılan tamiratlar ile önemli bir parasal kaynağın belediye bütçesinde kalmasının sağlandığını belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bakım ve onarım çalışmalarımız ile yüzlerce konteyneri yeniden halkımızın kullanımına sunarak önemli ölçüde tasarruf sağladık. Ayrıca yenilenmesi gereken bölgelere de yeni çöp konteynerleri dağıtımı devam ediyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 19:48

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3