Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Yeni park alanları açılıyor!

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Remzi Garip Konutlarının yanındaki alanda çevre düzenleme ve yürüyüş yollarının yapım çalışmaları başladı. 

Yeni park alanları açılıyor!

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Remzi Garip Konutlarının yanındaki alanda çevre düzenleme ve yürüyüş yollarının yapım çalışmaları başladı. 

Yaz aylarının gelişiyle birlikte, Kapaklı Belediyesi tarafından parklarda düzenlemelere gidilirken yeni park alanları yaratılıyor. Son olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Remzi Garip Konutları’nın yanındaki çevre alanında düzenlemeler sürdürülüyor. Çevre düzenleme ve yürüyüş yollarının yapım çalışmalarının sürdüğü alana 20 Adet dekoratif aydınlatma direği, oturma bankları, kamelyalar ve pergole yapım çalışmaları devam ediyor.

‘’SOSYAL ALANLAR İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR’’

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Remzi Garip konutlarının hemen yanında bulunan alanımızda çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımızın yürüyüşlerini yapabileceği boş vakitlerini değerlendirebileceği sosyal bir alanı daha ilçemize kazandırıyoruz. Mevcut parklarımızda ise yenileme ve yeni yapılacak parklarımızda da çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımızın huzur içerisinde aileleri ve çocuklarımız ile birlikte vakitlerini geçirebilecekleri daha fazla sosyal alanlar açmaya ilçemiz genelinde devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 19:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat Karademir
Ferhat Karademir - 3 yıl Önce

Sayın belediye yetkilileri biraz da cami yapımı için gayret etseler daha iyi olur son 4 yılda kapaklı'nın nüfusu yüzde 20 artmış ama bir tane cami yapılmamış şehir planlayıcıları Park yerlerine düşünürken acaba Cami yerlerini niye düşünmezler

Ayten Değirmenci  İnönü mahallesi
Ayten Değirmenci İnönü mahallesi - 3 yıl Önce

Bizde mahallemize cami istiyoruz.Bilgilerinize sunar.Ilgilerinizi rica ediyoruz.Saygılarımla..

Kenan Aydoğdu
Kenan Aydoğdu - 3 yıl Önce

Kıbrıs caddesi Gökdağ sokak ta bulunan belediye arsası park yeri olarak ayrılmış denildi ama kaç senedir hiç bir gelişme yok parkımızı yapın lütfen ve spor aletleri de koyun teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner3