Yardım için toplanan kıyafetler çöpe atıldı

Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşlar tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmaları için giyim kutularına bırakılan kıyafetleri çöpe attılar.

Yardım için toplanan kıyafetler çöpe atıldı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi ile Türkiye Sakatlar Derneği tarafından ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilen giyim kutularına vatandaşlar kullanmadıkları kıyafetlerini bırakırken, belediye ekipleri bırakılan kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak yerine çöpe attı.

Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yardım kutularına bırakılan kıyafetleri çöp arabasına yüklerken görüntülendi. Kapaklı Atatürk Mahallesi Tuna Caddesi Koru Sokakta yaşanan bu olay, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. Olaya tepki gösteren vatandaşlar, “Bu kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırsınlar diye bırakıyoruz. Ama Belediye ekipleri çöpe atıyorlar. Madem çöpe atacaklar neden bu giyim kutularını koydular?” ifadelerini kullandılar.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 13:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer Başaran
Zafer Başaran - 1 yıl Önce

Bu şerefsizleri sorgusuz sualsiz kapının önüne koymayan idareci ve patronlar bu fiili işleyenlerden dahada şerefsizdir. Zira kamu malına zarar , emre itaatsizlik, görevi kötüye kullanma vs vs ne istersen var. Saygılarımla Allahtan başka kimseden korkmayan Herekeli.

Kenan Toku
Kenan Toku - 1 yıl Önce

O elbiseler bir ihtiyaç sahibine verile bilirdi

SIRADAKİ HABER

banner65