Vatandaş hizmet bekliyor!

Kapaklı’da bozuk yollar ve kirli akan sulardan şikayetçi olan halk, hizmet bekliyor.

Vatandaş hizmet bekliyor!

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’da köstebek yuvasını andıran yollara tepki gösteren vatandaşlar, yollarda oluşan çukur nedeniyle büyük bir mağduriyet yaşadıklarını belirterek yetkililere seslendi. Öte yandan ilçenin birçok noktasında kirli akan çeşme suları da tepkiye neden oldu.

200 METRE YOLDA 20 TANE ÇUKUR!

İlçede bulunan birçok cadde ve sokaktaki bozuk yol çilesi bitmiyor. Erbay Caddesi, Yaşar Doğu Caddesi ve Kenan Evren Caddesi konuyla ilgili en çok eleştiriyi alan caddelerden oluyor. Araçları ile bu caddelerden geçmekte zorlandıklarını ifade eden vatandaşlar, yolların biran evvel yapılmasını talep ediyor. Konuyla ilgili WhatsApp İhbar Hattımıza ulaşan bir okurumuz, Kenan Evren Caddesi’nde 1 ayda 5 kere yama yapıldığını belirterek: “Burası 200 metrelik bir yol, 20 tane çukur var. 1 ayda 5 kere yama yapmaya geldiler, yine de aynı. Belediyemiz çalışıyor!” dedi.

SULAR ÇAMURLU AKIYOR

Kapaklı'da yaşayan vatandaşlar tarafından gazetemiz WhatsApp İhbar Hattına gelen en çok şikayetlerden birisi de suların kirli akması. Özellikle Bahçelievler Mahallesi’nde oturan vatandaşlar, yağışların ardından suların çamurlu aktığını ve aynı zamanda bölgede uzun süren su kesintileri yaşadıklarını söyledi. Sorunun diğer mahallelerde de zaman zaman yaşandığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 09:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan Sütçüoğlu
Volkan Sütçüoğlu - 5 ay Önce

Yeter ya bıktık valla arabamızla sokakta gidemiyoruz çukurlardan kaçmaktan. Belediye bir çözüm bulsun şuna yıldık ya kaç senedir.

Nazmi
Nazmi - 4 ay Önce

Sulardan şikayetçiyiz fazlasıyla haftada bir kaç kez çamurlu pis su akıtıyoruz birde bu suya para ödüyoruz yazık

SIRADAKİ HABER

banner65