Ülkücüler Başbuğ Türkeş'i dualarla andı

MHP Kapaklı İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından tertip edilen programda, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş dualarla anıldı.

Ülkücüler Başbuğ Türkeş'i dualarla andı

MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş'in vefatının yıldönümü münasebetiyle bir program tertip eden İlçe Teşkilatı ve Ocak Teşkilatı, 4 Nisan Perşembe günü Merkez Camii'nde Mevlid-i Şerif okuttu. Ölümünün 22. yıldönümünde merhum Türkeş ve şehitlerimiz için dua eden Ülkücüler, okunan Mevlid-i Şerif sonrası lokum dağıttı. 

''MİNNET VE ÖZLEMLE ANIYORUZ''

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Nusret Güvercin yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığımız ve Kapaklı Ülkü Ocaklarımız ile birlikte aramızdan ayrılışının 22. yılında Başbuğumuz Alparslan Türkeş için Mevlid-i Şerif düzenledik. Milliyetçi Hareket Partimizin ve Ülkü Ocaklarımızın kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i Rahmet, Minnet ve Özlemle anıyoruz. Dualarımıza 'Amin' demek için Mevlidimize icabet eden tüm dava arkadaşlarımızdan ve vatandaşlarımızdan Allah razı olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 18:30

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3