Torun: Sosyal mesaj vermek için yaptık

Kapaklı’da tehlikeli motosiklet yolculuğu ile gündeme gelen Yakup Torun, mizah amaçlı böyle bir seyahat gerçekleştirdiklerini ve amaçlarının sosyal mesaj vermek olduğunu dile getirdi.

Torun: Sosyal mesaj vermek için yaptık

Kapaklı Gazetesi - Türkiye onları gerçekleştirdikleri tehlikeli sürüş ile tanıdı. Bir motosikletin ön selesine oturarak yolculuk eden ve sosyal mesafeye uyuyoruz mesajı veren Yakup Torun, ilk kez konuştu. Kapaklı’da uzun yıllardır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Yakup Torun, söz konusu yolculuğun insanlara bir mesaj vermek için yapıldığını belirtti.

‘’SOSYAL MESAFE KURALI ÖNEM ARZ EDİYOR’’

Yakup Torun, ‘’Koronavirüs salgınından korunmak amaçlı sosyal mesafe kuralı büyük önem arz ediyor. Biz de böyle bir yolculuk yaptık. Tabi yolculuğumuzun suç olduğunu öğrendik ve cezasını ödedik. Cezamız devletimize, vatanımıza, milletimize feda olsun.’’ dedi.

1360 TL CEZA YAZILDI

Videonun haber kanallarında ve sosyal medyada paylaşılmasının ardından, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne çağrılan Yakup Torun (yolcu) ve İbrahim Torun (motosiklet şoförü) hakkında tutanak tutuldu. İkiliye trafik güvenliğini tehlikeye sokmak ve yetersiz ehliyetten toplam 1360 TL idari para cezası uygulandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 14:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hascan
Hascan - 2 yıl Önce

Zamanında son model arabalarla kapaklıda boy gösteren torun şimdi şarjlı motora ters biniyo ne oldum degil ne olcam diyeceksin insanlara havadan bakmıyacaksın

SIRADAKİ HABER