Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Karaağaç'ta asfalt çalışması yaptı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler, Kapaklı Karaağaç Mahallesi’nde ve Süleymanpaşa Köseilyas Mahallesi’nde toplam 1200 ton BSK sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Karaağaç'ta asfalt çalışması yaptı

Kapaklı Gazetesi - 2021 yılı faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım ve onarım ve faaliyetlerini sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı’ya bağlı Karaağaç Mahallesi ile Süleymanpaşa ilçesine bağlı Köseilyas Mahallesi’nde başlattığı yol yapım çalışmalarını tamamladı.

Asfalt çalışmalarının il genelinde süreceğini kaydeden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde 2021 yılı faaliyet programımız ile halkımızın talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Süleymanpaşa ilçemizin Köseilyas Mahallesi ve Kapaklı ilçemizin Karaağaç Mahallesi'nde başlattığımız sıcak asfalt serimi çalışmalarımızı tamamladık. Yol yapım ve onarım faaliyetlerimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.   

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 13:03

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65