Şehitlerimiz için dua edildi

Kapaklı Kaymakamlığının tertip ettiği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü programı kapsamında şehitlerimiz için dua edildi.

Şehitlerimiz için dua edildi

Kapaklı Gazetesi - 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü programı kapsamında Mevlana Camii’nde şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim Tilaveti okundu ve dualar edildi.

Öğle namazına müteakip yapılan dua programına Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Siyasi Parti Temsilcileri, Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katılım sağladı. Sosyal mesafe ve maske kuralına uyulan dua programında, katılımcılara tek kullanımlık seccade dağıtıldı.

ŞEHİT MEZARLARI ZİYARET EDİLDİ

Ardından ilçe protokolü Karaağaç Mahallesi’nde bulunan şehit mezarlarını ziyaret etti. Mezarlık ziyaretinde Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Cemal Bahadır Murat, Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Fevzi Bayram, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve şehit yakınları bulundu. Şehitlerimiz için yapılan duaların ardından protokol mensupları tarafından kabirleri başına karanfil bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 18:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3