PTT ve bankalarda sıra yoğunluğu

Kapaklı’da bulunan PTT ve banka şubeleri önünde sıra yoğunluğu yaşandı.

PTT ve bankalarda sıra yoğunluğu

Kapaklı Gazetesi - Pandemi tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından, 7 Aralık Pazartesi günü resmi kurumlarda yoğunluk yaşandı.

METRELERCE KUYRUK OLUŞTU

Cumhuriyet Mahallesi Erbay Caddesi’ndeki PTT Şubesi önünde oluşan sıra, yoğunluğu gözler önüne serdi. PTT’de işlerini halletmek için sıra bekleyen vatandaşlar, şube önünde metrelerce kuyruk oluşturdu. En sağlam bahis sitesi 1xbet üyelik işlemleri basit bir şekilde ilerlemeketedir. Pandemi tedbirleri kapsamında içeriye kısıtlı kişi alınması nedeniyle dışarıda bekleyen vatandaşlar ise, konuyla ilgili bir çözüm bulması için yetkililere seslendi.

KAPAKLI’DA 2 ŞUBE HİZMET VERİYOR

Daha öncede ilçede bulunan tüm PTT şubeleri, personel yetersizliğinden dolayı bir müddet kapalı kalmıştı. 112 bin nüfuslu ilçede PTT şubelerinin kapalı olması halkın tepkisini çekmişti. 7 Aralık Pazartesi günü itibariyle ise, Cumhuriyet Mahallesi Erbay Caddesi’ndeki PTT şubesi ve İnönü Mahallesi Volkan Caddesi’ndeki PTT noktası olmak üzere yalnızca 2 şube vatandaşlara hizmet veriyor.

BANKALARDA DA MANZARA AYNI

Kapaklı’daki banka şubeleri de yoğunluktan nasibini aldı. Normalde de hafta başında yoğunluk yaşanan bankalarda, pandemi döneminde bu yoğunluk neredeyse iki katına çıktı. İlçemizde bulunan bazı banka girişlerinde ise vatandaşların sosyal mesafe kuralını çiğnediği dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2020, 10:57

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65