Polis memurundan örnek davranış

Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Uğur Koçak isimli polis memuru, Kızılay’a 25 ünite kan bağışında bulunarak Gümüş Madalya Beratı almaya hak kazandı. Uğur Koçak, beratını Çerkezköy'de düzenlenen törenle aldı.

Polis memurundan örnek davranış

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Uğur Koçak isimli polis memuru, Kızılay’a 25 ünite kan bağışında bulunarak Gümüş Madalya Beratı almaya hak kazandı. Uğur Koçak, beratını Çerkezköy'de düzenlenen törenle aldı.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kan bağışı bekleyen yüz binlerce hasta için Kızılay’ın yürüttüğü çalışmalar aralıksız sürüyor. Bu çalışmalara duyarsız kalmayan Kapaklı'da görev yapan polis memuru Uğur Koçak, farklı tarihlerde Kızılay’a toplam 25 ünite kan bağışında bulundu. Koçak’ın bu örnek davranışı ise Kızılay tarafından Gümüş Madalya Beratı ile ödüllendirildi. Polis Memuru Uğur Koçak, beratını Çerkezköy'de düzenlenen törenle aldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 19:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devran Ferhat
Devran Ferhat - 6 ay Önce

Polis kardeşe teşekkür ederim ama benim sitemim var kardeş kapaklı polislerine geçen sene evime giren hırsızlar hala bulunamadı yanı herkes Işın’ı yapsın bu millete kan herzaman veririz polis kan verdi benim kansız hırsızları hala sokaklarda geziyor ey gazete

SIRADAKİ HABER

banner3