Pınarça - Kapaklı yolu tamamlandı

İl genelinde yol yapım ve onarım faaliyetlerini sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Pınarça Mahallesi arasında bulunan 18 bin metrekarelik yolun yapımını tamamladı.

Pınarça - Kapaklı yolu tamamlandı

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler tarafından eş zamanlı çalışmalarla yol yapım çalışmaları sürdürülüyor.

Bu kapsamda Kapaklı Pınarça Mahallesi arasında bulunan yolda, petrol türevi ürün içermemesi nedeniyle çevre dostu yol olarak da nitelendirilen beton yol uygulaması gerçekleştirildi. 7,5 metre genişliğinde 2 bin 400 metre uzunluğunda, toplamda 18 bin metrekare alana sahip olan yol, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin titiz çalışması sonunda tamamlandı.

‘’HALKIMIZIN İHTİYAÇLARINI GÖZETİYORUZ’’

Çalışmaların belli bir program dâhilinde, durmaksızın sürdürüldüğünü belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ‘’Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca il genelinde başlattığımız yol yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Hizmetlerimizi hayata geçirirken halkımızın ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden halkımız için bu hizmetlerimize devam edeceğiz. Tamamlanan yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 19:19

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3