Pınar Bulvarı’ndaki çalışmaları inceledi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, TESKİ tarafından Pınar Bulvarı’nda yürütülen altyapı çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Pınar Bulvarı’ndaki çalışmaları inceledi

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, TESKİ tarafından Pınar Bulvarı’nda yürütülen altyapı çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Kapaklı’nın ana yollarından biri olan Pınar Bulvarı’nda, TESKİ tarafından yürütülen altyapı çalışmaları sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, altyapı yenilenmesinin ardından üstyapı çalışmalarının yapılacağını belirtti. Başkan Çetin, ‘’ TESKİ tarafından ilçemiz Pınar Bulvarında devam eden içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldım. Artık değişim ve gelişim zamanı diyerek Kapaklı'mızı yeniliyor ve yeniden inşa ediyoruz. Bu süreçte halkımızdan, esnaflarımızdan sabır ve anlayış bekliyoruz. Çalışmaların tamamlanması ile Bulvarımızı kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşturacağız.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 12:18

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3