MHP İlçe Başkanı Bütün'den 23 Nisan Mesajı

MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çağlar Bütün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

MHP İlçe Başkanı Bütün'den 23 Nisan Mesajı

Kapaklı Gazetesi - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çağlar Bütün, tüm çocukların bayramını kutladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 100. yılını büyük bir gurur ile kutladığımızı belirten Bütün, ‘’Cumhuriyetimizin temeli demokrasimizin olmazsa olmazı Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 100. yılını büyük bir gurur ile kutluyoruz. Büyük mücadelelerle ve adanmışlıklarla kurulan her türlü ideolojinin ve siyasi hareketin özgürce temsil edildiği milletimizin yegane temsilcisi olan Gazi Meclisimiz 100 yıldır görevinin başındadır. Elbette görevi bu zamana kadar kolay olmamış, bundan sonra da kolay olmayacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi, Lideri ve Milletvekilleri ile Türk Milletinin refahı ve geleceği için 51 yıldır Gazi Mecliste canla başla mücadele etmektedir. Türkiye büyük millet meclisimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk meclisimizin açılışı münasebeti ile o günü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmiştir. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha yad ediyor, saygıyla anıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle salgından dolayı, eğitim ve öğretime ara verilmesiyle birlikte evlerinde kalarak parkların, sokakların ve okulunun özlemini çeken yavrularımızın Bayramlarını en içten duygularımızla kutluyoruz." dedi.

RAMAZAN AYININ GELİŞİNİ DE KUTLADI

Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla vatandaşların Ramazan ayını da tebrik eden Bütün, "Bu mutlu ve kutlu günde aynı zamanda 11 ayın sultanı gözümüzün nuru Ramazan ayını da idrak etmeye başlayacağız. Bu sene birçok güzelliklerden yoksun ve uzak durarak ibadetlerimizi gerçekleştirecek olmamızın hem mutluluğunu, hem de hüznünü birlikte yaşıyoruz. Mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine güzellikler getirmesi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olması için yüce Allah'a dua ediyoruz. Umuyoruz ki sosyal mesafeyi korursak ve evlerimizde biraz daha sabredersek bu kötü günler geride kalacak Allah'ın izniyle Ramazan Bayramını büyüklerimizin yanında, çocuklarımızın sokaklardaki neşeli sesleriyle kutlayacağız.’’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 21:13

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65