Mandalı, ‘Yılın Çevre Dostu Belediye Başkanı’ seçildi

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği tarafından ‘Yılın Çevre Dostu Belediye Başkanı’ seçildi.

Mandalı, ‘Yılın Çevre Dostu Belediye Başkanı’ seçildi

Kapaklı Belediyesi, Temmuz ayında Belediye Başkanı İrfan Mandalı öncülüğünde çevreci enerjiye dair büyük bir atılım gerçekleştirdi. Karlı Mahallesi’nde 1000 kW gücündeki Rüzgar Gülü projesini tamamlayan Kapaklı Belediyesi, çevreci dernekler ve kuruluşlar tarafından bu projesiyle büyük takdir gördü. Son olarak Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği tarafından bölgede gerçekleştirilen incelemeler neticesinde, Rüzgar Gülü Enerji Santrali projesiyle ödüle layık görülen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ‘Yılın Çevre Dostu Belediye Başkanı’ seçildi.

ÖDÜL TÖRENİNE DAVET EDİLDİ

Çevre uygulama projesi nedeniyle ödüle layık görülen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ödülünü almak üzere 1 Aralık’ta Edremit’te gerçekleştirilecek olan ‘Belediye Başkanları Ödül Töreni’ne davet edildi. Ayrıca çevreye duyarlılığından dolayı Mandalı’ya teşekkür eden Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu, ‘’Bu başarılı çevre hizmetiniz nedeni ile sizi içtenlikle kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.’’ Mesajını iletti.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 18:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65