Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Mandalı: Engelleri birlikte ortadan kaldırmalıyız

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçemizde ikamet eden tekerlekli sandalye ihtiyacı olan 3 kişiye tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.

Mandalı: Engelleri birlikte ortadan kaldırmalıyız

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçemizde ikamet eden tekerlekli sandalye ihtiyacı olan 3 kişiye tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.

Engellilerin her zaman yanında olduklarını belirten Kapaklı Belediye başkanı İrfan Mandalı, "Daha önce bizlere dilekçe ile müracaat eden 3 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza akülü sandalyelerini teslim ettik. Unutulmamalıdır ki, her sağlıklı birey de birer engelli adayıdır. Engelli vatandaşlarımız ile bütünleşmeli, engelleri birlikte ortadan kaldırmalıyız." dedi.

“İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZA GEREKLİ DESTEĞİ HER ZAMAN VERMELİYİZ”

Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan ve Kapaklı’da ikamet eden Nermin Yıldız, Emine Duran ve Hayriye Yalçınkaya’ya tekerlekli sandalyeleri teslim edildi. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Tekerlekli sandalye verdiğimiz vatandaşlarımız ailelerinin de desteği ile istediği yerlere gidebilme özgürlüğüne sahip olacak. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gerekli desteği ve önemi her zaman vermeliyiz. Biz belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz.” ifadelerine yer verdi.

“ENGELLERİ BİRLİKTE ORTADAN KALDIRMALIYIZ”

Sosyal belediyecilik anlayışıyla daima ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını belirten Başkan Mandalı, "Daha önce bizlere dilekçe ile müracaat eden 3 ihtiyaç sahibi vatandaşımıza akülü sandalyelerini teslim ettik. Unutulmamalıdır ki, her sağlıklı birey de birer engelli adayıdır. Engelli vatandaşlarımız ile bütünleşmeli, engelleri birlikte ortadan kaldırmalıyız. Biz Belediye olarak bu konuda üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz. Araçlarımızın hayırlı olmasını diliyor, tüm engelli kardeşlerimize sağlık ve sabırlar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65