Koçak ve Özden’den Emniyet Müdürü Kara'ya hayırlı olsun ziyareti

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ve Türk Metal Sendikası Kapaklı Şube Başkanı Günay Özden, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Özkan Kara’yı ziyaret etti.

Koçak ve Özden’den Emniyet Müdürü Kara'ya hayırlı olsun ziyareti

Kapaklı Gazetesi - Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ve Türk Metal Sendikası Kapaklı Şube Başkanı Günay Özden, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Özkan Kara’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Müdür Kara, ziyaretten ötürü Şube Başkanları Koçak ve Özgen’e teşekkür etti. Gerçekleştirilen ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından noktalandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 17:30

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 3 ay Önce

hadi inşl çok gerekli ama hastaneden çok doktor lazım çekrekzde bir sürü doktor eksiği var o kadar atanamayan doktor var ama hastaneler doktorluktan yakınıyor devlet cebinden fazla para çıkmasın diye doktor atamıyor

Mehmet
Mehmet - 2 ay Önce

Kapaklı da hastanenin adı neden ÇOSB geçiyor? Kapaklı ne zaman çerkezden ayrılacak.. Organize sanayide, bölge müdürlüğünde kapaklı sınırları içerisinde olmasına ragmen durum halen aynı cokda takılacak bir sey değil ama. Kapaklı Çerkezköy ün Mahallesi de değil..

SIRADAKİ HABER

banner65