Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

‘’Kimse üşümesin istiyoruz’’

Kapaklı Belediyesi tarafından ''Giymiyorsanız Getirin'' sloganı ile başlatılan ‘Sevgi Eli’ kampanyası, vatandaşların giymedikleri giysileri Kapaklı'da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

‘’Kimse üşümesin istiyoruz’’

Kapaklı Belediyesi tarafından ''Giymiyorsanız Getirin'' sloganı ile başlatılan ‘Sevgi Elikampanyası, vatandaşların giymedikleri giysileri Kapaklı'da yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

Sosyal Belediyeciliğin önemli projelerinden biri olan yardım mağazasında ihtiyacı olan ailelere yardımcı olmaya devam eden Kapaklı Belediyesi, havaların soğuması ile birlikte rafları kışlıklarla doldurdu.

‘’KİMSE ÜŞÜMESİN İSTİYORUZ’’ 

Yardım kampanyasından tüm ihtiyaç sahiplerinin faydalanabileceğini kaydeden Kapaklı Belediyesi yetkilileri, yaptığı açıklamasında; ‘’Sevgi Eli Yardım Mağazalarımızda ihtiyaç sahibi ailelerimiz için havaların soğuması ile birlikte kışlıklarımızı hazırlamaya başladık. Kimse üşümesin istiyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizi mağazalarımıza bekliyoruz. Bilgi almak isteyen vatandaşlar bizlere 717 34 70 numaralı hattan ulaşabilir.’’ İfadelerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 11:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65