Kaymakam Ünlüsoy son kez basınla buluştu

Kırklareli Vali Yardımcılığı’na atanan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve eşi Dilek Ünlüsoy, basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Kaymakam Ünlüsoy son kez basınla buluştu

Kapaklı GazetesiKırklareli Vali Yardımcılığı’na atanan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve eşi Dilek Ünlüsoy, basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Kırklareli Vali Yardımcısı olarak görevlendirildi. Kısa süre sonra görev yerine gidecek olan Kaymakam Ünlüsoy eşi Dilek Ünlüsoy ile birlikte bölgedeki basın mensupları için kahvaltı programı düzenledi. Hawthorn Suites By Wyndham’da düzenlenen kahvaltı programında sıcak bir karşılama gerçekleştiren Kaymakam Ünlüsoy, geride bıraktıkları 1 yıllık görev süresi boyunca Kapaklı için çalıştıklarını kaydetti. Bürokrasi ve vatandaş arasında bir köprü olduklarını kaydeden Kaymakam Ünlüsoy, gazetecilerin de bu süreçte verdiği destekten memnun olduğunu kaydetti. 

Basın mensupları da Kaymakam Ünlüsoy’a teşekkür ederek hizmetleri dolayısıyla minnettar olduklarını dile getirdi. Kahvaltı programı çekilen hatıra fotoğrafı ile noktalandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 14:01

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3