Kaymakam Ünlüsoy'dan Kurban Bayramı Mesajı

Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında Kapaklı halkının bayramını tebrik eden Ünlüsoy, ‘’Bayramlar dostların ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günleri ifade eder.’’ dedi.

Kaymakam Ünlüsoy'dan Kurban Bayramı Mesajı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Mesajında Kapaklı halkının bayramını tebrik eden Ünlüsoy, ‘’Bayramlar dostların ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günleri ifade eder.’’ dedi.

Kaymakam Ünlüsoy’un kutlama mesajında şu ifadelere yer verildi; ‘’İyiliklerin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı Kurban Bayramını hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, büyüklerin, akraba ve dostların ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günleri ifade eder. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde idrak ettiğimiz Kurban Bayramının ilçemize barış, huzur ve mutluluk getirmesini diler, bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.’’ 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 11:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3