Kaymakam Hamitoğlu, Kadir Gecesi’ni kutladı

Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Kadir Gecesi münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Hamitoğlu, Kadir Gecesi’ni kutladı

Kapaklı Gazetesi - İslam aleminin en kutsal gecesi olan Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, tüm vatandaşların Kadir Gecesi’ni tebrik etti.

Kur’an-ı Kerim’in bu gecede indirilmeye başlandığını belirten Kaymakam Hamitoğlu, mesajında şu sözlere yer verdi; ‘’Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne kavuşmuş bulunmaktayız. Kadir Gecesini, kendi dışındaki bütün zaman kesitlerinden üstün tutan nitelik, bütün insanlık için hidayet ve mutluluk rehberi olan ilahi kitabımız Kur’an-ı Kerim’in bu gecede indirilmeye başlanılmış olmasıdır.

Kur'an-ı Kerim'in indirildiği, aynı zamanda hatalarımız için tövbe kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu mübarek gece kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun daha da artması için yüce Allah'ın bizlere sunduğu eşsiz fırsatlardan biridir. Bu duygu ve düşüncelerle; Tüm İslam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyor, bu mübarek ve anlamlı gecenin, Güzel Kapaklı`mıza, Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 14:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65