Kapaklı’ya adalet sarayı yapılacak

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüşen AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Recep Biyik, Kapaklı’ya adalet sarayı yapılması talebinde bulundu.

Kapaklı’ya adalet sarayı yapılacak

Kapaklı Gazetesi - Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Recep Biyik, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüştü.

Ziyarette Biyik’a, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan eşlik etti. Görüşmede Bakan Gül’den adalet sarayı talep ettiklerini ve olumlu yanıt aldıklarını ifade eden AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Recep Biyik, ‘’Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül’ü MKYK Üyesi Tekirdağ Milletvekilimiz Mustafa Yel, İl Başkanımız Mestan Özcan ve İlçe Başkanlarımızla birlikte makamında ziyaret ettik. Kapaklı’mıza Adalet Sarayı yapılması talebimizi bizzat bakanımıza ilettik. Bakanımız talebimizi olumlu karşılayarak toplantı esnasında Bakanlık bürokratlarına Kapaklı’nın Adalet Sarayı ihtiyacının ivedilikle çözümesi için talimat verdiler. Bakanımıza kabulünden ve ilgi, alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İl Başkanımız, Vekillerimiz, Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanlığı olarak bizler, Kapaklı’mızın hak ettiği hizmetleri kazandırmak için çalışacağız.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 23:04

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65