Kapaklı’da yol çalışmaları sürüyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelişi ile birlikte ilçe genelindeki yol bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı.

Kapaklı’da yol çalışmaları sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelişi ile birlikte ilçe genelindeki yol bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, çalışmalarında önceliğin yollar olduğunu ifade etti. İlçedeki tüm yolları yenilemeyi hedeflediklerini kaydeden Başkan Çetin, ”Ekiplerimiz Bahçelievler Mahallesi Çınar Sokak, Halide Edip Adıvar ve Hoca Ahmet Yesevi Caddesi , İnönü mahallesinde Meriç Sokak ve yine Karaağaç Mahallesi Koreli Caddesinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Şehrimizde tüm cadde ve sokaklarımızda yollarımızı yenilemeye devam edeceğiz.” dedi.

‘’TARLA YOLLARINDA DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR’’

Kırsal mahallelerde de çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Çetin, “Özellikle kırsal mahallelerimizde çiftçilerimizin arazilerine rahat ulaşabilmeleri için tarla yollarında da özenle çalışıyoruz. Yolların düzeltilmesinin yanı sıra alt yapısını da yaparak bozulmayacak şekilde, sağlam zeminli yol çalışmaları yürütüyoruz.” dedi.

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇETİN ODABAŞ
ÇETİN ODABAŞ - 13 ay Önce

Barış manço bulvarı caddesi asfalt olacakmı?

ALPER26
ALPER26 - 13 ay Önce

‘’TARLA YOLLARINDA DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR’’ DİYE BAŞLIK ATILMIŞ MAHALLELER VE ATATURK MAH YUVAM MEVKİİ YOLLARI GÖRÜLMEDİ HALA GALIBA ?

Oktay ağca
Oktay ağca - 4 ay Önce

Sayın yetkili kapaklı batışmanço bulvarı 2020 yılı içerisinde asfaltlanacakmıdır bilgi vermenizi saygılarımla rica ederim

Hadan yalvacı
Hadan yalvacı - 1 hafta Önce

Barıs manço bulvarıda yol çalışması ne zaman başlayacak yıllardır bekliyoruz lütfen bilgi verirmisiniz

SIRADAKİ HABER

banner3