Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır oldu

Rize Vali Yardımcısı Bayram Sağır, Kapaklı Kaymakamlığı görevine getirildi.

Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır oldu

Kapaklı Gazetesi - Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararnamesi ile 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Kararname ile Rize Vali Yardımcısı Bayram Sağır, Kapaklı Kaymakamlığı görevine atandı.

2019 yılından beri Kapaklı Kaymakamı olarak görev yapan Bülent Hamitoğlu ise Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Müfettişliği görevine atandı. Yeni atanan Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır’ın önümüzdeki günlerde göreve başlaması bekleniyor.

BAYRAM SAĞIR KİMDİR?

Bayram Sağır, 1982 yılında Trabzon ili Araklı ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini İzmit’te Lise öğrenimini ise İstanbul’da tamamladı. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Dumlupınar Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. Yaklaşık 9 yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliklerinde (İMMİB) görev yaptı. 2014 yılında Kaymakamlık sınavını kazanarak, Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Adaylık süreci içerisinde Turhal Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. 103. dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak 2017-2018 tarihleri arasında Bilecik Pazaryeri'nde ve 2018-2020 tarihleri arasında Rize Hemşin Kaymakamlığında görev yapan Sağır, 2020 yılında Rize Vali Yardımcılığı görevine getirildi. Resmi Gazete'de yayımlanan yeni atama kararnamesi ile Kapaklı Kaymakamlığı görevine getirilen Sağır, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 15:45

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer Başaran
Zafer Başaran - 1 ay Önce

Hayırlı olsun inşAllah. İzmitte 15 yılını geçirmiş. Bende Hereke li olarak kendilerine başarılar diliyorum. Saygılarımla.. Allaha emanet olun....

SIRADAKİ HABER

banner65