Kapaklı'da "Başka ülkede yaşayamam" dedirten fotoğraf

Kapaklı’da dikilen bir tabela 'Başka ülkede yaşayamam' dedirten bir fotoğraf karesinin oluşmasına neden oldu.

Kapaklı'da "Başka ülkede yaşayamam" dedirten fotoğraf

Kapaklı Gazetesi - Kazak Gölü yolu üzerinde dikilen Kapaklı Yeni İlçe Mezarlığı tabelası, Gizli Cennet Çiftliği tabelasının önüne dikilince ortaya oldukça ilginç ve gülümseten bir kare çıktı.

Mezarlık tabelasının önüne dikilmesiyle sadece  “Gizli Cennet” kısmı görülen tabela, Kapaklı Yeni İlçe Mezarlığı tabelası ile birleşince 'Başka ülkede yaşayamam' dedirten bir fotoğraf karesi ortaya çıktı. 

Durumu fark eden vatandaşlar, cep telefonu kameraları ile bu anı ölümsüzleştirerek, gazetemizin ‘WhatsApp ihbar hattı’na ilettiler. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 21:11

Adem Çil

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysel Çapşek
Veysel Çapşek - 1 yıl Önce

Kazak gölü zaten cehenmen gibi aileniz birlikte gidilecek yer degil 1 defa gittim her yer alkolik heryerde kırık şişeler herkes sağa sola işiyor ateş yakıyor ahlaksız davranışların oldugu yer orayada yeni mezarlık yazılması daha doğru olur

Gerek varmı
Gerek varmı - 1 yıl Önce

Başka hiç derdimiz kalmadı habere bak bunu yazacağınıza gece gündüz halk için çalışan ilaçlama yapan temizlik görevlilerini belediye çalışanlarını ve kollarını vefa sosyal yardım gönüllülerini yazsanıza insanlar bu zor zamanda yalnız kalmadıklarını bilsin arkada duran özel arazi tabelasını birisi üzerine yıkmış foto çek haber olsun eyvAllah medya

Zafer Başaran
Zafer Başaran - 1 yıl Önce

Veysel efendi senin nefarkin kaldı ki mezarliklarimii böyle pis birortama benzetiyorsun ve malum yere yeni mezarlık yazın diyorsun edep yahu. İnşAllah başkanımız ve ekibi buraları daha nezih bir hale getirecekler inanıyorum. Mezarlıklar ameli salihler için zaten CENNET tir tir. Allaha emanet olun saygılar. Zafer BAŞARAN.

bir vatandas
bir vatandas - 1 yıl Önce

kazak gölünde herturlü pislik var yasayan mezarlik zaten

SIRADAKİ HABER

banner65