Kapaklı Belediyesinden ‘SAZAN’ yatırımı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, biyoçeşitliliği arttırmak amacıyla Kazak Gölü’ne 3 bin yavru sazan balığı bıraktı.

Kapaklı Belediyesinden ‘SAZAN’ yatırımı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’da pandemi süresince giriş çıkışlara kapatılan Kazak Gölü’nde düzenleme çalışmaları sürüyor. Belediye ekipleri tarafından bakım ve onarım çalışmaları yapılan Kazak Gölü’ne ayrıca biyoçeşitliliği arttırmak amacıyla da çalışma yapılıyor.

Bu kapsamda Belediye Başkanı Mustafa Çetin, gün içerisinde Kazak Gölü’ne 3 bin adet yavru sazan balığını göle bıraktıklarını belirtti. Çetin; “İlçemizin gözbebeği konumunda olan ve yeni sezon için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Kazak Gölü Mesire Alanı’nda bulunan Kazak Gölü’ne biyoçeşitliliğe katkı sunmak amacıyla 3 bin yavru sazan balığı bıraktık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 18:45

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bence alkol  de yasak olmalı
Bence alkol de yasak olmalı - 1 yıl Önce

Bence alkol de yasak olmalı

Kapaklı
Kapaklı - 1 yıl Önce

Haberin başlığı bile dalga geçer gibi niye çünkü Mustafa Çetin yapıyor ama iffan başkanınız yapmış olsaydı yere göğe sığdıramazdiniz yandaş olduğunuzu iffan in paralı gazetecileri olduğunuzu bu kadar belli etmeyin

Arif Önder
Arif Önder - 1 yıl Önce

Gölde israil sazanı,güneş levreği ,yayın ve turna var yazık olacak sazan yavrularına

semiyet şanlı
semiyet şanlı - 1 yıl Önce

Siz bırakmış olsanizda kendini bilmeyen insanlar iki gün sonra oltayi atıp avlanmaya başlarlar ilk once insanların bilinçli olması gerekiyor

Tugrul Cantürk
Tugrul Cantürk - 1 yıl Önce

Başkana helal olsun.

Lale vural
Lale vural - 1 yıl Önce

Gercek ten bravo çok önemli bir eksiklikti. Başkanı duyayrlılıgından dolayı tebrik ediyorum. Vaatler bir bir gercekleşiyor Sazan bir başlangıctı. Dur daha ne kefaller gelecek.

Erol Özütaşcı
Erol Özütaşcı - 1 yıl Önce

çevre oturma ve kamerya gibi yerlerin korunup özellikle göl temizliği için ciddî güvenlik birimleri oluşturmak lazım.Kamerya masaları üstlerinde mangal yakılarak tahrip edilmişti. Yazık. Mâni olmak lazım.

SIRADAKİ HABER

banner65