Kapaklı Belediyesi kar ile mücadelede sınıfta kaldı

Kapaklı Belediyesinin kar küreme faaliyetlerinin yetersiz kalması ile yollar adeta buz pistine döndü.

Kapaklı Belediyesi kar ile mücadelede sınıfta kaldı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’da sabah işlerine gitmek için evden çıkan vatandaşlar, buzlanma ve karla dolu kaldırımlar nedeniyle zor anlar yaşadı.

Günler öncesinden karla mücadeleye hazır olduklarını duyuran Kapaklı Belediyesi, Pazar günü yağan karın ardından sınıfta kaldı. Kapaklı’da Cumartesi gece başlayan ve aralıksız olarak süren kar yağışı Pazartesi günü hayatı felç etti.

CADDELERDE YÜRÜMEK ZORUNDA KALDILAR

Sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesiyle işe gitmek için yola çıkan Kapaklılılar yollardaki kar manzaraları, temizlenmeyen, tuzlanmayan ana ve ara yollar, dikkatsiz sürücüler yüzünden zor anlar yaşadı. Ana arterler ve şehrin en çok kullanılan yollarındaki kar manzaraları belediyeyi sınıfta bıraktı.

ARABALAR YERİNDEN KIMILDAYAMADI

Özellikle ara sokaklarda ne kar küreme ne de tuzlama çalışmalarının yapılmaması araçların ana yollara çıkmasını bile güçleştirirken, ana yollara çıkan araçlar için de durum pek de farklı olmadı. Arabası yolda kalanlar, buzlanma nedeniyle yolda yürümekte dahi zorlanan Kapaklılılar, duruma isyan etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021, 09:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
İLKER AYDIN SARI
İLKER AYDIN SARI - 9 ay Önce

Abim kapaklı halkı her şeye isyan ediyor bakıyorum kimse binasının önünü temizlememiş evlerinin önünü süpürse her kez bir birinden örnek alır ve bina çevresi önleri tertemiz olur herkes birbirine bakıyor o yapsın şu yapsın bırakalım onları şunları böyle zamanlarda birlik den kuvvet doğar bu bir kış mevsimi herkes eline süpürgesini alsın artık çevresini evinin önünü süpürsün kapaklı belediyesi çalışanlarına Allah kolaylık versin insanları mutlu etmek zor rabbim yar ve yardımcıları olsun Allaha emanet olun .

CAN
CAN - 9 ay Önce

Sen iki gündür bir kepce hiç olmaz ise caddelerden geçirme sonra ALLAH belediyenin yadımcısı olsun de şov yap

Dadaş
Dadaş - 9 ay Önce

Olumsuz haber ve yorum yapanların çoğu İrfan Mandal'nın adamları, 16 yıllık İrfan Mandalı döneminde en büyük olumsuzluklara bile "Canım ne olacak, olur böyle şeyler, doğal afet" deyip sesi çıkmayanlar şimdi en küçük olumsuzluk karşısında sesleri çıkmaya başladı.

Yagmur ucar
Yagmur ucar - 9 ay Önce

Bende masur kaldım pınarca da oturuyorum

SIRADAKİ HABER

banner65