Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Kaldırım çalışmaları devam ediyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde sürdürülen kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Kaldırım çalışmaları devam ediyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde sürdürülen kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Yaya ulaşımını daha güvenli hale getirmek için devam eden kaldırım yapım çalışmaları, vatandaşların yüzünü güldürdü. Yetkililer, İsmetpaşa Mahallesi’nde başlayan kaldırım yapım ve yenileme çalışmalarının ilerleyen zamanlarda Kapaklı genelinde devam edeceğini dile getirdi.

“KALDIRIM ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

Kaldırımların şehre yeni bir çehre kattığını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Kaldırımlar bir şehrin görsel anlamdaki en büyük zenginliklerindendir. Kapaklımıza en iyi hizmeti götürmek için kaldırımlarımızı yeniliyoruz. Kaldırım çalışmalarımızda kaldırımlar görme engelli vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştıracak yön çizgili, karo taşı ile yapılıyor. Bu konuda da vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz, yaya kaldırımlarımızı araçlarla ihlal ederek yayalarımıza engel olmayalım. Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen Kapaklımız için programlar dahilinde kaldırım çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Ayrıca yenilenen kaldırımlarla kent estetiğine yeni çehre kazandırıyoruz. İlçemizin tüm mahalle, cadde ve sokakları daha da güzelleşiyor.”.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 18:28

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Xyz
Xyz - 3 yıl Önce

Çalışmalar çok teşekkür ederiz. Yalnız İsmetpaşa mahallesi'nin en önemli sorunlarından biri sahipsiz sokak köpekleri. Çocuk parkları tamamen sokak köpekleri ile dolu olduğu için çocuklar parka giremiyor. Yolda elimizde poşet ile yuruyemiyoruz. Köpekler yüzünden dün parka giremeyen çocuğum 'kopekler dünyamızı istilâ etmiş' diyor üzüntüyle. Toplanıp barınaklara alinsa da hayvanlar da insanlar da rahat etse keşke. Hayvanların hastalıkları da tedavi edilebilir böyle olunca, çok kötü durumda olanları da var.

fırsatcı
fırsatcı - 3 yıl Önce

sayın başkanın politikası çok güzel 4 yıl yat son 1

SIRADAKİ HABER

banner65