İYİ Parti’den Ali Aras'a kınama

İYİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı, AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Ali Aras’a yaptığı hakaret içerikli yorumlardan dolayı tepki gösterdi.

İYİ Parti’den Ali Aras'a kınama

Kapaklı Gazetesi - CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak hakkında hakaret içerikli yorumlarda bulunan AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Ali Aras’a tepki gösteren İYİ Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı, ‘Siyasi ahlak’ çağrısı yaptı.

Konuyla ilgili İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi; ‘’Adalet ve Kalkınma Partisi Kapaklı İlçe Belediye meclis üyesinin geçtiğimiz günlerde, Tekirdağ halkının çok değerli oyları ile seçilmiş 7 milletvekilinden biri olan ve Ülkemizin köklü partilerinden, Millet ittifakı ortağımız Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Faik Öztrak’a sosyal medya paylaşımı ile terbiye kurallarını aşarak hakaret etmesini esefle kınıyoruz. Biz siyasilerin, Siyasetin ahlaklı yapması gerekirken, bu şekilde hakaret içeren bir üslup kamuoyunun vicdanını yaralamaktadır. Siyasetin bu kadar kirletilmesini ve özellikle Kapaklı İlçemizde Meclis Üyesi olan bu şahsın veya böyle düşünenlerin Kapaklı Belediye Meclisine yakışmadığını ve gereğinin yapılmasını kamu oyuna saygı ile bildiririz.’’

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 18:18

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65