Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

İrfan Mandalı gözaltına alındı

2004 – 2019 Dönemi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı gözaltına alındı.

İrfan Mandalı gözaltına alındı

Kapaklı Gazetesi - Akşam saatlerinde polis eşliğinde Kapaklı İlçe Karakolu’na giden 2004 – 2019 Dönemi Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, bir kadına taciz/hakaret ettiği suçlaması ile gözaltına alındı.

İddialara göre, Çanakkale’ye giden İrfan Mandalı, hakkında taciz olduğu iddiası nedeniyle ifadesi istenince apar topar Kapaklı'ya döndü. Akşam saatlerinde Kapaklı ilçe karakoluna giden Mandalı, ifade verdi ve sabaha kadar gözaltında tutuldu. Kapaklı'da oturan bir kadını taciz ettiği iddiası ile ifade veren Mandalı, işlemlerinin ardından sabah Çerkezköy Adliyesine sevk edildi.

PARA TALEP EDİLDİ, KUMPAS KURULDU İDDİASINDA BULUNDULAR

Öte yandan yakınları, İrfan Mandalı'ya kumpas kurulduğunu iddia ederek kadının bir süredir kendisinden para talep ettiğini beyan etti. Konuyla ilgili soruşturma işlemleri sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 12:16

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
DÜŞMANIM
DÜŞMANIM - 2 ay Önce

İNSANA SORARLAR TAMAM İRFAN MANDALI SUÇLU NASRETTİN HACA DEMELİ HIRSIZIN HİÇMİ SUCU YOK BİLE BİLE BAĞ EVİNE GİDECEKSİN OTURUP BİRŞEYLER İÇİCEKSİN SONRA DAVETKAR TAVIRLARLA ARANIZDA BİR ŞEYLER GECECEK İSTEDİĞİNİ ALAMAYINCADA TACİZ ETTİ DİYE ŞİKAYETTE BULUNACAKSIN COCUKMU BUNLAR

SIRADAKİ HABER

banner3