İhtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek

AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Özgür Cengiz, diğer meclis üyeleri ile birlikte Ramazan ayında mahallesindeki ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek götürüyor.

İhtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek

Kapaklı GazetesiAK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Özgür Cengiz, diğer meclis üyeleri ile birlikte Ramazan ayında mahallesindeki ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek götürüyor.

Ramazan ayının paylaşma ve birlik bilincine vurgu yapan AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi ve Karaağaç Sorumlusu Özgür Cengiz, anlamlı bir yardım kampanyası başlattı. Bölgedeki hayırseverlerin yardımı ile yaklaşık 200 kişiye sıcak yemek götürdüğünü kaydeden Cengiz, Ramazan ayından sonra da bu yardımı sürdürmek istediğini kaydetti.

‘’HİÇBİR GARİBAN AÇ KALMAYACAK’’

Yardım kampanyasını Kapaklı geneline yaymak istediklerini kaydeden AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Özgür Cengiz, ‘’Daha önceden bir muhtarlık geçmişim olduğu için mahallemizin ihtiyaç sahibi olan vatandaşları biliyordum fakat yine de mahallemizin muhtarları ile de istişarelerde bulunarak 150’den fazla aileyi tespit ettik. Ardından iş adamlarımızla görüşerek bir aracı olduk. İnşallah Ramazan ayı boyunca mahallemdeki hiçbir gariban aç kalmayacak.’’ dedi.

‘’KİMSEDEN PARA PUL TALEP ETMİYORUZ’’

Bu yardım kampanyasını sürdürmek istediklerini söyleyen Cengiz, ‘’Biz insanların yüzünde bir tebessüm oluşturmak için bu işi yapıyoruz. Kimseden para – pul talep etmiyoruz. Anlaşmalı olduğumuz bir yemek firması var, isteyen oradan ödeme yapıp ihtiyaç sahiplerini doyuruyor. Kendisi de bireysel gidip yemek sunabilir. İnşallah Ramazan ayından sonra da bu yardımları sürdüreceğiz.’’ İfadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 19:40

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş - 1 yıl Önce

meclis üyesi kendi reklamını belediyenin aracı ve personeliyle yapmış. hani dinimizde sağ elin verdiğini sol el görmeyecekti. bunlar showmen hayırsever.

Değer KOÇ
Değer KOÇ - 1 yıl Önce

Bugün ülkemizde bir kap sıcak yemeğe ihtiyaç duyan insanların olması hükümetimizin utanç tablosudur. Yoksulluğun sorumlusu olan akepe hükümetinin Kapaklı Belediyesi meclis üyeleri de kalkmış yoksulluk üzerinden prim yapmaya çalışıyor. Bu insanlara yapılan yardımın fotoğrafı asla gurur nişanesi olamaz. Ayıptır ayıp!

Yusuf aktuna
Yusuf aktuna - 1 yıl Önce

Gerçekten tebrik ederiz hem hayır yapan iş adamlarımıza Hem de vesile olan ak parti belediye meclis üyesi kardeşimi tebrik ederim örnek bir davranış

SIRADAKİ HABER

banner3