HES kodu olmayan bu berbere giremiyor

Kapaklı’da hizmet veren Saloon Efendi Erkek Kuaförü, HES kodu ile müşteri kabul etmeye başladı.

HES kodu olmayan bu berbere giremiyor

Kapaklı Gazetesi - Günlük hayatın birçok yerinde zorunlu hale getirilen HES kodu, Kapaklı’da ilk kez bir erkek kuaföründe uygulanmaya başlandı. Bahis severlerin aradığı 1xbet türkiye giriş adresi için buyurun.

Kapaklı'da hizmet veren Saloon Efendi Erkek Kuaförü sahibi Hasan Demirel, işletmeye gelen müşterilerine HES kodu zorunluluğu getirerek hem kendi sağlıklarını, hem de gelen müşterilerin sağlığını koruma altına aldıklarını söyledi.

‘’SAĞLIMIZ İÇİN BAŞLATTIK’’

Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden müşterilerin HES Koduna bakarak risk durumlarını kontrol ettiklerini ifade eden Hasan Demirel, "Günümüzde artık çoğu yerde HES Kodu isteniyor. Biz de salonumuzda müşterilerimizin ve bizlerin sağlığı için HES Kodu uygulamasına başladık. Müşterilerimiz salona geldiklerinde telefon üzerinden HES kodunu sorguluyoruz. Risk grubunda yer almıyorsa müşterimizin tıraş işlemini yapıyoruz. HES kodu olmayanı kesinlikle salona almıyoruz. Bu uygulama hem kendi sağlığımızı, hem de gelen diğer müşterilerinin sağlığını korumuş oluyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020, 17:59

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65