Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Gönül sofraları Pınarça Mahallesi’nde kuruldu

Kapaklı Belediyesi tarafından her hafta farklı mahallede düzenlenen iftar programlarına, bu hafta Pınarça Mahallesi ev sahipliği yaptı. 

Gönül sofraları Pınarça Mahallesi’nde kuruldu

Kapaklı Belediyesi tarafından her hafta farklı mahallede düzenlenen iftar programlarına, bu hafta Pınarça Mahallesi ev sahipliği yaptı. 

Kapaklı Belediyesi her mahallede düzenlediği iftar programlarına 5 Haziran Salı günü Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın da katılımı ile Pınarça Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, iftar programında gerçekleştirdiği konuşmada “Sizlerle bir iftar sofrasında daha buluşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı sofrada komşularıyla bir arada iftar etmenin keyfini yaşayan Pınarça halkımız ile bir aradayız hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz” dedi.

''ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM KILSIN''

Başkan Mandalı “Pınarça Mahallemiz bizi bu güzel akşamda gönül sofrasında ağırladığı için teşekkür ediyorum. Kapaklı Belediyesi olarak bizler iftar sofralarımızı sizlere açtık , sizler ise gönül sofranızı bizlere açtınız.Teşekkür ediyorum. Bugün burada gördüğümüz tüm Pınarça mahalle sakinlerimizin birlik ve beraberliği daim olsun. Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Bizleri Ramazan ayına ulaştırdığı gibi bin aydan daha hayırlı olan önce Kadir Gecesine sonra kardeşlik içerisinde Ramazan Bayramı’na ulaştırsın” diye konuştu.

''BARIŞ, HUZUR VE GÜVEN ORTAMI YENİDEN TESİS EDİLSİN''

Ramazan ayının aidiyet duygusunu pekiştirerek, örf ve adetlerin devamının sağlaması, kültürün korunması ve insanların birleşmesinde önemli bir güç olduğunu vurgulayan Başkan Mandalı, " Dünyada artık savaşlar bitsin, insanlar birbirine sevgiyle, hoşgörüyle yaklaşsın. Barış, huzur ve güven ortamı yeniden tesis edilsin.'' dedi.

''BEREKET SOFRALARINI KURMAKTAYIZ''

Başkan Mandalı konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı; '' Biz işin başında sosyal belediyecilik, kültür belediyeciliği, hizmet belediyeciliği kapsamında halkın içinde olma, halkla beraber yürüme adına bu Bereket Sofraları'nı kurmaktayız. Vatandaşlarımız sponsorluğunda belediyemizin öncülüğü ve işbirliği ile yapılan iftarımızın hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bizler belediyeciliği sadece altyapı ve üstyapı yapalım anlayışıyla görmüyoruz. Sosyal, kültür ve hizmet belediyeciliği ile inancımız gereği önemli gün ve geceleri vesile kılarak Allah'ın rahmetine, rızasına vesile aranması taraftarı olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Emeği geçen başta sponsor kardeşlerimize, belediye çalışanlarımıza, meclis üyesi arkadaşlarımıza, muhtarlarımıza özellikle de iftarımıza katılan Pınarça mahalle sakinlerimize, misafirlerimize ayrı ayrı şükranlarımı, minnetlerimi, sevgi ve saygılarımı arz ediyorum. Herkesin Ramazanı Mübarek olsun".

İftar programının ardından düzenlenen Ramazan eğlenceleri ile aileler çocukları ile birlikte eğlenceli vakit geçirdiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 14:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3