Erbay Caddesi’nde beton yol ve baskı beton kaldırım yapılacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Erbay Caddesi’nde silindirle sıkıştırılmış beton yol uygulaması gerçekleştirecek.

Erbay Caddesi’nde beton yol ve baskı beton kaldırım yapılacak

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ) tarafından altyapısı yenilenen Erbay Caddesi’nde, TREDAŞ ekiplerinin altyapı hatlarının kurulumunun tamamlanması bekleniyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çalışmaların ardından caddede beton yol çalışmalarının başlayacağını belirtti.

15 BİN METREKARE BETON YOL YAPILACAK

İleriki günlerde başlatılacak üstyapı çalışmaları çerçevesinde TBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Erbay Caddesi’nde 15 bin metrekare beton yol, 7 bin metrekare de baskı beton kaldırım çalışması yapacak.

“ALTYAPI ÇALIŞMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde altyapı çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Sağlıklı bir gelecek için sağlam bir altyapı şart. Bu anlayışla 11 ilçemizde de altyapı çalışmalarında büyük mesafe kat ettik. Altyapısını tamamladığımız bölgelerde üstyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kapaklı ilçemizin Erbay Caddesi de bunlardan biri. Burada TESKİ ekiplerimizin altyapı çalışmaları tamamlandı. TREDAŞ ekiplerinin de altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte caddemizde beton yol ve baskı beton kaldırım yapacağız. Çalışmalarımızın Kapaklı ilçesi sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 17:26

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem çoban
Adem çoban - 4 ay Önce

İnşAllah bir sene oldu vatandaşta esnafta zorda

Murat seiloglu
Murat seiloglu - 4 ay Önce

Tekirdağ büyük şehir belediyesi milleti aptal sanmayın kapakli ne çekiyorsa sizin yüzümüzden çekiyor bu iktidar dusmanliginiz yüzün den derdiniz mustafa çetini milletin gözünden küçültüp rezil etmek orasi kimsenin babasının koptuğu deyil adam gibi hizmet edrim

SIRADAKİ HABER

banner65