DSİ Müdürü Erdinç Kuran dereleri inceledi

Devlet Su İşleri (DSİ) 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i ziyaret etti. Kuran, ziyaretin ardından ilçemizden geçen derelerde incelemelerde bulunuldu.

DSİ Müdürü Erdinç Kuran dereleri inceledi

Kapaklı Gazetesi -  Devlet Su İşleri (DSİ) 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran ve beraberindeki heyet Kapaklı’ya gelerek incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “En kısa zamanda derelerimizin ıslahını gerçekleştirerek ilçemize yakışır bir görünüme kavuşturacağız.” ifadelerini kullandı.

Kuran ve beraberindeki heyet ile Kapaklı’dan geçen dereleri yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, derelerin son durumu hakkında heyete bilgi aktardı. Yapılan incelemelerin ardından bir açıklama yapan Başkan Çetin, “İlçemizin yıllardır çözülemeyen, tedavi edilmesi gereken en önemli yaralarından birisi dere ıslahları. Son yağmurda da bu konunun ne kadar elzem olduğunu gördük. Derelerimizin ıslah edilmesi konusunda yaptığımız girişimler sonucunda yakın zamanda ziyaret ettiğimiz DSİ 11.Bölge Müdürümüz Sayın Erdinç Kuran ve beraberindeki heyeti ilçemizde ağırlayarak, söz konusu derelerde incelemelerde bulunduk. En kısa zamanda derelerimizin ıslahını gerçekleştirerek ilçemize yakışır bir görünüme kavuşturacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 16:39

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65