Dikkat! Elektrik kesintisi

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 5 Mart ve 6 Mart tarihlerinde ilçemizin farklı mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Dikkat! Elektrik kesintisi

Kapaklı'da bakım ve onarım faaliyetlerini sürdüren TREDAŞ, 5 Mart Salı ve 6 Mart Çarşamba tarihlerinde ilçemizin farklı noktalarında elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu. Peşpeşe iki gün yaşanacak olan kesintilerin ilki 5 Mart Salı günü Karaağaç Mahallesi'nin bir bölümünde gerçekleşecek olup; 6 Mart Çarşamba günü yaşanacak olan kesintiden ise Bahçelievler Mahallesi'nin bir bölümü ve Pınarça Mahallesi'nin tamamı etkilenecek.

İLK KESİNTİ SABAH 9'DA GERÇEKLEŞECEK

Karaağaç Mahallesi'nde 5 Mart Salı günü yaşanacak kesintilerin ilki 09.00 ile 10.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Gerçekleşecek kesintiden etkilenecek olan yerler şu şekilde; Karaağaç Mahallesi’nin bir bölümü; Kardere Sokak, Leylaklı Sokak, Pancar Sokak, İnönü Caddesi, Karanfil Sokak, Aşık Veysel Caddesi, Muhtarlar Sokak, Karagözdere Caddesi, Refik Çakır Sokak, Uğur Mumcu Caddesi, 90. Sokak, Mimar Sinan Sokak, Sedef Sokak, Mersin Sokak, Çam Sokak, Ladin Sokak, Samyeli Sokak, Akmercan Sokak, Yıldız Sokak, Aygün Sokak, Uzun Kızılırmak Sokak, Gedizli Sokak, Yeşil Irmak Sokak, Özaras Sokak, Tuna Sokak, Çay Sokak, Son Durak Sokak, Ceylan Sokak, Turgut Reis Caddesi, Gazi Osman Paşa Caddesi, İnönü Caddesi, Başak Sokak, Çavdar Sokak , Mısır Sokak, Bereket Sokak, Orkide Sokak, Akmanolya Sokak, Fidan Sokak, Kale Sokak, Kızılağaç Sokak, Bambu Sokak, Büyük Anafartalar Caddesi, Köknar Sokak, Küçükçınar Sokak, Büyük Palmiye Sokak, Kuş Sokak, Küçük Sarmaşık Sokak, Oya Sokak, Akkardelen Sokak, Küçük Çiğdem Sokak, Funda Sokak, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Şakayık Sokak, Özyasemin Sokak, Akpapatya Sokak, Akmeşe Sokak,Şehit Ekrem Demir Caddesi, Öz Durak Sokak, Tayfun Sokak, Bayram Sokak, Özipek Sokak, Aktomurcuk Sokak, Kızılcık Sokak, Vişne Sokak, Sardunya Sokak, Küçükbağdem Sokak, Küçük Kiraz Sokak, Uzunhacı Sokak, Karlıköy Sokak, Kaktüs Sokak, Gelincik Sokak, Babacan Sokak, Gazi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, Hamdi Kenar Caddesi, Sülün Sokak, Kavak Sokak, Şeker Sokak, Gülbin Sokak, Turna Sokak, Mehmet Akif Ersoy Caddesi, Özmer Sokak, Son Mehtap Sokak, Özkıvanç Sokak, Derya Sokak, Akyakamoz Sokak, Maden Sokak, Orta Caddesi Destan Sokak, Küçük Ihlamur Sokak, Tunç Sokak, Özgümüş Sokak, Arı Sokak, Asma Sokak, Küçük Salkım Sokak, Köşe Sokak, Kuğu Sokak, Saka Sokak, Pelikan Sokak, Karaevli Sokak, Ağababa Sokak, Serap Sokak, Büyük Serap Sokak, Meriçli Sokak, Kayın Sokak, Özfulya Sokak, Çilek Sokak, Murat Sokak, Arzuhalci Sokak, Belediye Sokak,  93-95-97-79-64-60-50-59-56-61-79-94-93-92-91-57-54-53-52-51-81-87-85-74-88-86-83-10-82-84-46-45-47-48-75-76-98-99-100-101-103. Sokaklar.

6 SAAT ELEKTRİK VERİLEMEYECEK

Ardından Karaağaç'ın DeFacto Mağazası, Varol Beton, Kapaklı Sanayi Sitesi ve Kapaklı Otogarı Bölgesi'nde de elektrik kesintisi yaşanacağını duyuran TREDAŞ, kesintinin 09.00'da başlayıp 15.00'a kadar süreceğini açıkladı.

PINARÇALILAR DİKKAT!

TREDAŞ; kesintilerden yalnızca bir gün sonra, 6 Mart Çarşamba günü yeniden bir kesinti yaşanacağını duyurdu. 08.30 ile 15.30 saatleri arasında yaşanacak olan 7 saatlik kesintiden etkilenecek olan yerler şu şekilde; 
Kapaklı Bahçelievler Mahallesi’nin küçük bir bölümü, Pınarça Mahallesi’nin tamamı, Akkoyun Sokak, Zübeyde Hanım Sokak, Şahinbey Sokak, Değirmen Sokak, Şenlik Sokağın Bir Bölümü,Mithat Paşa Caddesinin Bir Bölümü,Akça Sokağın bir bölümü,Ebru Sokak,Cengaver Sokak,Aysun Sokak,Göktürk Sokak,Kayacı Sokağın küçük bir bölümü,Ahmet Sokak,Misket Sokak,Toygar Sokak,Remzi Garip Bolakları Ve Çevresi,Doğu Makeden,Ahmet Avcı,Mustafa Molu,Vastaş,Ömer Halim Aydın,Kapaklı Mesire Alanı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 08:49

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3