Dekor Kasap Kapaklı’da açıldı

İşletmeciliğini İbrahim Çivgin ve Fatih Büyükkeskin’in yaptığı Dekor Kasap, düzenlenen açılış töreni ile Kapaklı’da hizmet vermeye başladı.

Dekor Kasap Kapaklı’da açıldı

Kapaklı Gazetesi - Et ve Tavuk ürünleri ile Kapaklı'da hizmet verecek olan Dekor Kasap, düzenlenen tören ile Bahçelievler Mahallesi’nde hizmete açıldı.

Bahçelievler Mahallesi Halide Edip Adıvar Caddesi No: 56-58/A adresinde hizmet vermeye başlayan Dekor Kasap'ın açılış törenine Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Aktürk, Şakir Demirel, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreninde konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, işletmenin Kapaklı'ya hayırlı olmasını temenni etti. Edilen duaların ardından işletmenin açılış kurdelesi kesildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 12:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfali
Urfali - 3 hafta Önce

insanlar neden boyle hasedlik icinde ayni soy ismi tasiyorsunuz. Bu kin nefret bh toplumda çin virüsunden daha tehlikeli bu hasidivüs bu toplumda gitmediği surece iflah olmaz. Objektif olummali hiç daha görmedim. Ama tanimak isterim. Ama sizin soylevlerinizle degil. Kendi izlemlerimle....

SIRADAKİ HABER

banner3