Çetin: Fedakarca çalışan basın mensuplarının günü kutlu olsun

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, "Fedakarca çalışan kıymetli basın mensuplarının ve gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım." dedi.

Çetin: Fedakarca çalışan basın mensuplarının günü kutlu olsun

Kapaklı Gazetesi - İYİ Parti Kapaklı İlçe Başkanı Yusuf Çetin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Her bahis severin en sevdiği nokta melbet bonuslar kısmıdır. Çetin, mesajında tüm basın çalışanlarının özel gününü tebrik etti.

Halka doğru, tarafsız ve objektif haber sunmanın önemine değinen Çetin, ‘’Halkımızın haber alma hakkını kullanmasını sağlayan ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru haber alma özgürlüğünü her koşulda yerine getiren, özellikle yerel ve bölgesel anlamda yaşanan gelişmeleri topluma aktarıp, bizleri aydınlatarak dün olduğu gibi bugün de her şart ve koşulda hiçbir zaman taviz vermeden kutsal görevlerini icra eden tarafsız, ilkeli ve sorumluluk bilinciyle, fedakarca çalışan kıymetli basın mensuplarının ve gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim.’’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 11:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65