Çerkezköy ve Kapaklı’dan 180 sendikalı yola çıktı

Türk Metal Sendikası Çerkezköy ve Kapaklı şubeleri üyesi 180 kişi, rehabilitasyon programı kapsamında Zonguldak’ta düzenlenecek olan program için yola çıktı.

Çerkezköy ve Kapaklı’dan 180 sendikalı yola çıktı

Kapaklı Gazetesi - Türk Metal Sendikası’nın sosyal rehabilite programı, Zonguldak’ta bulunan Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de yapılacak. Programa katılmak üzere Çerkezköy’den 85, Kapaklı’dan da 95 kişi Zonguldak'a uğurlandı.

ÇERKEZKÖY’DEN 85 KİŞİ UĞURLANDI

Çerkezköy Şubesi olarak 26 üye, eş ve çocukları ile birlikte toplam 85 kişiyi yolcu ettiklerini belirten Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı ve Türk-İş Tekirdağ İl Temsilcisi Murat Koçak, eğitimlere katılan ailelere hayırlı yolculuklar diledi.

KAPAKLI’DAN 95 KİŞİ YOLA ÇIKTI

Kapaklı’da da 30 üye, eş ve çocuklarıyla birlikte eğitime katılmak üzere yola çıktı. Türk Metal Sendikası Kapaklı Şube Başkanı Günay Özden ise, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Türk Metal Sendikası Kapaklı Şubemiz olarak Büyük Anadolu Ereğli Hotel'de gerçekleşecek olan sosyal rehabilite programına katılmak üzere 30 üyemizi eş ve çocukları ile birlikte 95 kişiyi şubemizden yolcu ettik.”

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 10:29

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65