Büyükşehir Belediyesi, Erbay Caddesi’nde asfalt çalışmalarına başladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı Erbay Caddesi’nde silindirle sıkıştırılmış beton yol uygulamasının ardından sıcak asfalt serim çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi, Erbay Caddesi’nde asfalt çalışmalarına başladı

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından hummalı bir çalışma sonucunda altyapısı yenilenen Erbay Caddesi’nde geçtiğimiz aylarda beton yol uygulaması yapılmıştı. Zeminin çalışmalara müsait olması ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca sıcak asfalt serim çalışmaları da başladı.

Yaklaşık olarak 1 hafta sürmesi beklenen çalışmalar kapsamında Erbay Caddesi’nde toplamda 2.300 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirilecek. 2 kilometre uzunluğa, 9 metre de genişliğe sahip olan yol, ekiplerin çalışması sonucunda tamamen asfaltla kaplanacak.

“İL GENELİNDE ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Başlatılan sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde altyapı ve üstyapı çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda altyapı çalışmaları tamamlanan Erbay Caddesi’nde önce silindirle sıkıştırılmış beton yol uygulaması gerçekleştirdik. Şimdi de sıcak asfalt serim çalışmalarına başladık. Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin, sahada çalışmalarını sürdürüyor. Mümkün olan en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak yolu trafiğe açacağız. Yapımını tamamlayacağımız yolun şimdiden halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 13:16

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devran
Devran - 3 hafta Önce

Kadir Albayrak Sözünü tutmuş sanki kendi cebinden çıkan parayla söz vermişte bide sözünü tuttu. Bırakın boş siyaset yapmayı

Çiftçi
Çiftçi - 2 hafta Önce

Sırtını yaslamış arkadaş !!!

ferhat
ferhat - 2 hafta Önce

kadir albayrak fotoğraf asmaktan baska bi icraat göremedim tekirdağda bırak artık bu işleri gençlere yol aç siyaset senın yapacagın bi kulvar değil

SIRADAKİ HABER

banner65