Bülbül: Cesur projelerimiz var

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kapaklı İlçe Başkanı Çiğdem Banali Bülbül, muhtarların problemlerine ilişkin bir açıklama yaptı.

Bülbül: Cesur projelerimiz var

Kapaklı Gazetesi - Türkiye Değişim Partisi’nin iktidara gelmesi halinde muhtarlarla ilgili yapacağı düzenlemelerden bahseden TDP Kapaklı İlçe Başkanı Çiğdem Banali Bülbül, “Cesur projelerimiz var.” dedi.

İktidara geldikleri takdirde yürütülecek sosyal politikaların da muhtarlıklar aracılığı ile gerçekleşeceğini söyleyen Bülbül, “Türkiye Değişim Partisi muhtarlıkların demokrasinin halka en yakın uç beyleri olduğuna inanır. Türkiye Değişim Partisi, muhtarları yerel sorunların tespitinin ve ilk müdahalesinin yapılacağı odaklar olarak tanımlar. Türkiye Değişim Partisi, toplumsal dayanışmanın ve toplumsal dönüşümün ilk durakları olarak görür. Türkiye değişim Partisi iktidarında muhtarlık alan tanımlamaları nüfus büyüklüklerine göre yeniden yapılacak, kentlerde ve büyükşehirlerde her 5000 nüfus bir mahalle ve muhtarlık olarak tanımlanacaktır. Sosyal politikaların uygulanmasında sosyal yardımların dağıtımında ilk yetkili ve sorumlular muhtarlar ve azalar olacak şekilde yasal düzenleme yapılacaktır. Biz yaparız. Fikrimiz, enerjimiz, tecrübemiz, kadromuz var. Biz çözeriz, benliğimizi aşan vatan ve millet sevgimiz, herkesi kucaklayan şefkatimiz, kimsenin cesaret edemeyeceği millet için cesur projelerimiz var. Türkiye’yi milletin kötü talihini değiştirmeye geliyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2021, 19:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65